PRIVATUMO POLITIKA - Pasaulio žemėlapiai

Privatumo politika

Gerbiame kiekvieno asmens privatumą ir įsipareigojame jį saugoti. Interneto parduotuvėje pinandtravel.lt. Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų bei kitų LR teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą, nebus atskleisti trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai to reikalauja LR įstatymai.

SLAPukų politka

Ši slapukų politika taikoma www.pinandtravel.lt svetainei, kurioje lankytojams suteikiama galimybė peržiūrėti ir įsigyti namų papuošimus ar kitus priedus. Toliau – svetainė.

Slapukas yra iš raidžių ir skaitmenų sudarytas nedidelis failas, vartotojui naršant tam tikrose svetainėse atsiunčiamas į įrenginį (pvz., kompiuterio standųjį diską, telefoną). Slapukai leidžia interneto svetainėms atpažinti naudotojo įrenginį ir padeda prisiminti informaciją apie jūsų nuostatas (pvz., jūsų pasirinktą kalbą), kad jums nereikėtų pakartotinai pasirinkti nuostatų kaskart naršant svetainėje iš tam tikro įrenginio. Dauguma didžiųjų interneto svetainių naudoja slapukus.

Kaip šioje svetainėje naudojami slapukai ir renkama informacija

Šioje svetainėje naudojami dviejų rūšių slapukai:

Seanso slapukai. Tai laikini slapukai, kurie veikia tik jums naršant svetainėje (arba kol jūs uždarote interneto svetainę). Seanso slapukai padeda PINANDTRAVEL interneto svetainei prisiminti jūsų praėjusiame puslapyje atliktus pasirinkimus, todėl nereikia pakartotinai įvesti informacijos.
Nuolatiniai slapukai
. Šie slapukai išlieka jūsų įrenginyje po apsilankymo mūsų interneto svetainėje. Šiais slapukais padedama atpažinti jus, kaip unikalų lankytoją (išsaugant atsitiktiniu būdu sugeneruotą numerį). Slapuko išsaugojimo jūsų įrenginyje trukmė priklausys nuo slapuko rūšies. Šioje interneto svetainėje nuolatiniai slapukai (sekimo slapukai) naudojami tam, kad būtų galima atlikti informatyvias svetainės srauto ataskaitas apie interneto svetainės naudojimą. Tokioje ataskaitoje atsispindi, kokia lankytojų dalis ką nors įsigyja, o kokia palieka svetainę prieš įsidėdami ką nors į prekių krepšelį. Siekdami užtikrinti tokį stebėjimą, naudojamės šių verslo partnerių paslaugomis:

 

Taip pat leidžiame trečiųjų šalių pardavėjams, įskaitant Google, naudoti slapukus siekiant pateikti reklamas pagal jūsų ankstesnius vizitus mūsų svetainėje.

Kaip apriboti arba pašalinti mūsų svetainės slapukus

Jei norite apriboti arba užblokuoti šioje svetainėje nustatytus slapukus ar ištrinti jau sukurtus slapukus, tai galite atlikti savo naršyklės nustatymuose. Informacija, kaip tai padaryti, turėtų būti pateikta jūsų naršyklės žinyne arba jūsų mobiliojo telefono vadove. Priešingu atveju, galite apsilankyti adresu www.aboutcookies.org, kur rasite aiškias gaires, kaip tai atlikti įvairiausiose naršyklėse.

Atminkite, kad ribojant slapukų veikimą, gali sutrikti kai kurių funkcijų veikimas, tačiau prekes įsigyti galėsite.

Norėdami peržiūrėti slapuko turinį, spustelėkite ant jo ir jį atidarykite. Pamatysite teksto ir skaitmenų eilutę.

Jei jums reikalinga išsamesnė informacija, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi. 

 

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima naudoti svetainėse siekiant pagerinti naudotojo patirtį.

Pagal įstatymą slapukus galime saugoti jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini šios svetainės veikimui. Dėl visų kitų tipų slapukų turime gauti jūsų leidimą.

Šioje svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai. Kai kuriuos slapukus įdeda mūsų puslapiuose naudojamos trečiųjų šalių tarnybos.

Mūsų svetainėje Slapukų deklaracijoje galite bet kada keisti arba atsiimti savo sutikimą.

Sužinoti išsamiau, kas mes tokie, kaip su mumis galite susisiekti ir kaip mes apdorojame asmeninius duomenis mūsų Privatumo politikoje.

Prašome nurodyti savo sutikimo ID ir data, kada su mumis susisieksite del sutikimo.

Jūsų sutikimas taikomas šioms sritims: www.pinandtravel.lt

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tusčiasGrįžti į parduotuvę