PinAndTravel

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Mediniai žemėlapiai yra gaminami iš beržo

Mediniame pasaulio žemėlapyje yra visos didžiosios salos, žemėlapyje nėra tik labai mažų salų ir salelių.

Natūralios spalvos žemėlapiai yra pedengti smėlio-rudos spalvos medžio dažais, o ant žemėlapio paviršiaus išgraviruotas pasirinktas žemėlapio tipas.

Spalvoti žemėlapiai yra nudažyti ryškesnėmis spalvomis, kurias galite pasirinkti pirkdami žemėlapį.

Žinoma, mes mielai sukursime Jums pritaikytą žemėlapį už papildomą mokestį, kuris priklausys nuo žemėlapio tipo ir dydžio. Jei norite sužinoti daugiau, tiesiog atsiųskite mums el. laišką adresu info@pinandtravel.lt, o mūsų vadybininkai jums atsiųs visą informaciją.

Taip, siunčiame visame pasaulyje, išskyrus Braziliją, Meksiką, Japoniją, Lenkiją, Rusiją, Abchaziją, Esvatiną, Sudaną, Somalį, Siriją, Nauru, Mianmą, Žaliąjį Kyšulį, Iraną, Palestiną ir Kiniją.

2D žemėlapis: 1 sluoksnis, nuo 5 iki 5,5 mm storio

3D žemėlapis: 3 skirtingi sluoksniai, nuo 6 iki 15 mm storio

Lietuvos, Estijos, Latvijos, Vokietijos mediniai žemėlapių dydžiai:
80 x 60 cm;
100 x 73 cm;
150 x 100 cm;

Pasaulio 2D ir 3D žemėlapių dydžiai:
100×60 cm;
150×90 cm;
200×120 cm;
250×150 cm;
300×180 cm;

Tipai:
Blank – Be šalių, valstijų ir kontūrų
Borders – Su šalių ir valstijų kontūrais
Country – Su šalių pavadinimais, be kontūrų
FullPack – Su šalių pavadinimais ir kontūrais

Dauguma mūsų žemėlapių yra su specialia dvipuse juosta, kuri yra pakankamai tvirta, Dvipusė juosta yra priklijuota prie žemėlapio iš kitos puses, Jums nereikės papildomai nieko klijuoti.

LED žemėlapiai yra per sunkūs lipniajai juostai, todėl gausite nuotolinius laikiklius ir kaiščius, kad pritvirtintumėte prie sienos.

Žemėlapio klijavimas trunka nuo 2 iki 4 valandų. Prie kiekvieno žemėlapio pridedame išsamią instrukciją, kurioje bus parašyta kaip pamatuoti Jūsų sieną ir taisyklingai priklijuoti žemėlapį.

Norėdami žemėlapį pašalinti nuo sienos, turėsite naudoti plaukų džiovintuvą. Nukreipkite oro srautą tarp žemėlapio bloko ir sienos, šiek tiek palaukite ir tada pašalinkite juos po vieną. Norėdami iš naujo įdiegti žemėlapį, turėsite nusipirkti daugiau juostos, nes senoji bus netinkama naudoti.

Taip, šias dekoracijas galite pasirinkti pirkdami žemėlapį.

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.